Jako jediná restaurace v okolí Chrudimi jsme využili všech možných dostupných farmářských potravin , zejména pak u masa ze 100 % a jsme na to patřičně hrdi. U nás víte co jíte.
Mezi již tradiční dodavatele patří Farma Mezihoří Milana Novotného, Eko farma Bítovany Jana Nováka a nyní se zařadila  i Farma rodiny Němcovy z Netína a Kočárova farma z Ratibořic, žampiony a hlíva od Paseků z Dolů u Luže, vajíčka od šťastných slepic  Farma Luže  samozřejmě zůstává i Kozí farma z Licibořic paní Černilová, Mlýn Janderov, Mini Mlékárna Juliana Tuněchody, brambory od Samuhela z Platěnska.

Všechny farmy jsme navštívili a přesvědčili se o kvalitě jejich práce, která přímo navazuje na tradici venkova. Udržitelnost českých potravin je pro nás velmi motivující. U nás přispíváte malé holčičce na taneční kroužek a ne anonymnímu dodavateli na další vilu .

Milí přátelé, rozhodli jsme se , že nebudeme mít žádný stálý lístek, a proto ho zde nenajdete. Uveřejníme jen aktuální verzi na daný den, týden, víkend. Nabídku měníme velmi často i několikrát za týden především proto, že farmářské suroviny se jednoduše vyprodaly. Mezi stálé komodity na jídelním lístku patří  kachna, krkovice, kuřecí, hovězí a sýry. Sezóně zařazujeme naše ryby, panenku, králíka,hotová jídla, burgry, zvěřinu, saláty, ovocné knedlíky a tak různě co zrovna farmáři přivezou a co vyroste. Vaříme s respektem. O víkendu vaříme i klasické menu včetně vynikajících polévek. Poctivá česká kuchyně.

 

Aktuální jídelní lístek je většinou v aktualitách v úvodu nebo na našem FCB profilu.https://www.facebook.com/RestauraceUNovaku/